رقابت های بسکتبال قهرمانی کشور کارگران

رویارویی بلندقامتان کاروتلاش در شاهرود

رقابت های بسکتبال قهرمانی کشور کارگران از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ شهریور ماه به میزبانی هیئت ورزش کارگری استان سمنان در شهرستان شاهرود برگزار گردید.
رویارویی بلندقامتان کاروتلاش در شاهرود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری،  بلند قامتان بسکتبال کارگری کشوردر رقابت هایی نزدیک و نفس گیر این بار در شانزدهمین دوره رقابت های بسکتبال قهرمانی کشور کارگران  به مصاف یکدیگر رفتند.
برهمین اساس ۱۲۰ ورزشکار در قالب ۱۲ تیم از استان های اصفهان، سمنان، تهران، مرکزی، خوزستان، یزد، مازندران، کرمان، فارس، کرمانشاه، اردبیل و قزوین طی یک هفته رقابت  در ۴ گروه ۳ تیمی که با سرگروهی تیم های برتر سال گذشته همراه بود، تورهای تیم حریف را نشانه رفتند. که در دیدار رده بندی بسکتبالیست های اصفهان به مصاف تیم استان مرکزی رفتند و با شکست حریف قدرتمند خود سکوی سوم این این دوره از مسابقات را از آن خود کردند. تهران و سمنان تیم هایی بودند که طی یک هفته حریفان را در هم کوبیدند و به فینال رقابت ها راه یافتند و در نهایت میزبان نتوانست رقیب تهرانی را از پیش رو بردارد و به مقام دومی شانزدهمین دوره رقابت های بسکتبال قهرمانی کارگران کشور بسند کرد و تهران عنوان نخست را از آن خود کرد.

مولف: مصطفی عطری

کد: 50017004

زمان انتشار: جمعه 23 شهریور 1397 07:30 ب.ظ

منبع: روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری

تعداد نمایش: 27